Antalya Side Kiralık Yazlık günlük kiralık  daire,  günlük kiralık villa ve daire tatili denince 7 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen Firmamız Sadev Turizm’in seçkin personeliyle siz müşterilerimize kiralık yazlık konforunu, rahatlığını ve tatil keyfini evinizin rahatlığında ve konforunda Antalya Side'de sahibinden, Ekonomik fiyatlarıyla, Denize Yakın, havuzlu Günlük Kiralık Yazlık Apart daire ve Tatilevleri  sunuyoruz.

      

ÖNEMLİ:  LÜTFEN TATİL ÜCRETİNİN HEPSİNİ, YARISINI VEYA BÜYÜK KISMINI İSTEYEN TATİL VİLLALARI İLANLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ ... TATİLİNİZ ZEHİR OLMASIN ....

SADEV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANTALYA TİCARET ODASINA KAYITLI,SADECE TATİL AMAÇLI VİLLA VE TATİL EVLERİ KİRALAYAN YASAL BİR ŞİRKETTİR. 

(Kaporalarınız Sadev Turizm şirket hesabımıza gelmektedir)

Sahibinden.com tarafından Şirketimizin bütün bilgileri doğrulanmış ve cep telefonundan onaylı aynı zamanda Sadev Turizm limited şirketi  olarak 6 yıldır Sahibinden.com un Kurumsal üyesiyiz.Şirket bilgilerimiz, adresimiz ve telefon numaramız sahibinden.com tarafından teyit edilmiştir ve onaylanmıştır.

İlan ve web sayfamızda bulunan bütün resim ve videolar göründüğü gibidir. Yalnızca daire içlerinde  döşeme ve mefruşat renkleri değişik olabilir.

 ÖNEMLİ NOT:LÜTFEN TATİL ÜCRETİNİN HEPSİNİ, YARISINI VEYA BÜYÜK KISMINI İSTEYEN TATİL DAİRESİ İLANLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ… TATİLİNİZ ZEHİR OLMASIN...

Ön ödeme(KAPARO) konusunda bazı tesislerimizde sadece %15  , bazı tesislerimizde gün sayısına göre şirket hesabımıza kaparo istiyoruz.

Kaporanızı gönderdiğinizde sizlere mail veya fax yoluyla kesin rezervasyon belgesi gönderiyoruz ve rezervasyonunuz kesinleşmiş oluyor. Kalan ücretinizi tesislerimize geldiğinizde ödüyorsunuz.

ANA MENÜDEN DİĞER TATİL EVLERİMİZ BÖLÜMÜNÜ TIKLAYARAK, ALANYA, BELEK, SİDE , MARMARİS, MARMARİS TURUNÇ, FETHİYE ÇALIŞ TATİL DAİRESİ VE VİLLALARIMIZIN TANITIM, FOTOĞRAF VE VIDEOLARINA ULAŞABILIRSINIZ.

Sahibinden.com daki  ilanlarımıza,  mağaza ismimizi (SADEV TURİZM TATİL EVLERİ) Sahibinden.com a yazarak ALANYA, BELEK, SİDE , MARMARİS, MARMARİS TURUNÇ, FETHİYE ÇALIŞ  tatil dairesi ve villalarımızın  ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayınız...

Tatilinizi bir apartman dairesinde değil, avantajlarla dolu tatil köylerimizde, doğayla bütünleşmiş tesislerimizde ve tatil tadında yaşayın.

KOMİSYON YOK..

TEMİZLİK ÜCRETİ YOK..

ELEKTRİK ÜCRETİ YOK .. TÜPGAZ ÜCRETİ YOK....

24 saat kesintisiz rezervasyon hattımızla hizmetinizdeyiz.

ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN TATİL ÜCRETİNİN HEPSİNİ, YARISINI VEYA BÜYÜK KISMINI İSTEYEN TATİL DAİRESİ İLANLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ… TATİLİNİZ ZEHİR OLMASIN...

 Ön Ödeme(KAPARO) konusunda % 20- 25 oranında şirket hesabımıza kaparo istiyoruz.

 Kaporanızı gönderdiğinizde sizlere mail veya fax yoluyla kesin rezervasyon belgesi gönderiyoruz ve rezervasyonunuz kesinleşmiş oluyor. Kalan ücretinizi tesislerimize geldiğinizde ödüyorsunuz..

                          TESİSİMİZ DENİZE SIFIRDIR

 

                                                                    ANTALYA SİDE YAZLIK DAİRE  (EŞYALI 1+1 DAİRE)

                                                                              (Fiyatlarımız Günlük Daire Fiyatıdır)

                                                               
                                                              PLAJ ÜCRETSİZ-ŞEMSİYE ŞEZLONG ÜCRETSİZ

                                                                             ELEKTRİK VE SU ÜCRETSİZ

 

                                                                       İSTERSENİZ EK YATAK ÜCRETİ 20 TL

                                                   KAHVALTI DAHİL İSTERSENİZ KİŞİBAŞI 20 TL ÜCRETE İLAVE EDİLİR 

  3 KİŞİLİK 1+1 DAİRE  

 

13 HAZ- 10 EYLÜL180 TL

11 EYL-20 EYL       120 TL

 21 EYL-30 EKİM    100 TL  

  

 

4 KİŞİLİK 1+1 DAİRE  

 

13 HAZ- 10 EYLÜL220 TL

11 EYL-20 EYL       140 TL

 21 EYL-30 EKİM     100 TL   

 

 

5 KİŞİLİK 1+1 DAİRE EK YATAKLI  

 

13 HAZ- 10 EYLÜL      240 TL

11 EYL-20 EYL          150 TL

 21 EYL-30 EKİM       120 TL    

 

 

2-3 KİŞİLİK  DAİRELERİMİZ:   1 adet yatak odası +1 adet Çift kişilik koltuk,  koltuk takımı geniş bir balkon,1 adet  duşlu banyo ve wc bulunmaktadır.Odalarımız klimalıdır.

4 KİŞİLİK  DAİRELERİMİZ:   1 adet yatak odası + 2 adet TEK kişilik koltuk,  koltuk takımı) geniş bir balkon,1 adet  duşlu banyo ve wc bulunmaktadır.Odalarımız klimalıdır.

 5 KİŞİLİK  DAİRELERİMİZ:   1 adet yatak odası +1 adet Çift kişilik koltuk +1 Kişilik yatak,  koltuk takımı) geniş bir balkon,1 adet  duşlu banyo ve wc bulunmaktadır.Odalarımız klimalıdır.

SADEV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANTALYA TİCARET ODASINA KAYITLI, SADECE TATİL AMAÇLI VİLLA VE TATİL EVLERİ KİRALAYAN YASAL BİR ŞİRKETTİR. 

(Kaporalarınız Sadev Turizm şirket hesabımıza gelmektedir)

Sahibinden.com tarafından Şirketimizin bütün bilgileri doğrulanmış ve cep telefonundan onaylı aynı zamanda Sadev Turizm limited şirketi  olarak 6 yıldır Sahibinden.com un Kurumsal üyesiyiz. Şirket bilgilerimiz, adresimiz ve telefon numaramız sahibinden.com tarafından teyit edilmiştir ve onaylanmıştır.

İlan ve web sayfamızda bulunan bütün resim ve videolar göründüğü gibidir. Yalnızca daire içlerinde  döşeme ve mefruşat renkleri değişik olabilir.

ÖNEMLİ NOT: LÜTFEN TATİL ÜCRETİNİN HEPSİNİ, YARISINI VEYA BÜYÜK KISMINI İSTEYEN TATİL DAİRESİ İLANLARINA İTİBAR ETMEYİNİZ… TATİLİNİZ ZEHİR OLMASIN...

Ön Ödeme(KAPARO) konusunda bazı tesislerimizde sadece 1 günlük , bazı tesislerimizde gün sayısına göre şirket hesabımıza kaparo istiyoruz.

Kaporanızı gönderdiğinizde sizlere mail veya fax yoluyla kesin rezervasyon belgesi gönderiyoruz ve rezervasyonunuz kesinleşmiş oluyor. Kalan ücretinizi tesislerimize geldiğinizde ödüyorsunuz.

Sahibinden.com daki diğer ilanlarımızı, görmek için logomuz veya mağaza ismimizin üzerine tıklayarak ALANYA, BELEK, SİDE tatil dairesi ve villalarımızın  ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayınız...

Tatilinizi bir apartman dairesinde değil, avantajlarla dolu tatil köylerimizde, doğayla bütünleşmiş tesislerimizde ve tatil tadında yaşayın.

 ELEKTRİK VE SU ÜCRETİ YOK 

KOMİSYON YOK..

TEMİZLİK ÜCRETİ YOK..

PLAJ ÜCRETİ YOK...

 24 saat kesintisiz rezervasyon hattımızla hizmetinizdeyiz.

AVANTAJLARIMIZ:

1-  24 saat güvenlikli Botanik bir Tatil sitesinde tatil yapacaksınız.

  yüzme havuzu,  çocuk havuzu ve ücretsiz plajımızda şemsiye ve şezlong ücretsizdir... bütün müşterilerimize yetecek miktarda şemsiye ve şezlongumuz bulunmaktadır.

(tatil daireleri kiraladığınızda,Özel plaja gittiğinizde kişibaşı 4-6 tl şemsiye ve şezlong ücreti ödemek zorunda kalırsınız.Bizde ücretsizdir)

2-  Side antik kente ve side antik çarşıya 1 km uzaklıktadır.

3-Tatil dairelerinde genelde çıkışta 80 -100 tl civarında temizlik ücreti alınır. Bizde ücretsizdir.

4-Tesisimizin yüzme havuzları sadece tesisimizde kalan misafirlerimize aittir.

Ailenizle ve sevdiklerinizle harika ve ekonomik bir tatil sizleri bekliyor...

1. 1 adet AçıkYüzme Havuzu, 1 adet  çocuk  havuzumuz mevcuttur

2. Hergün bütün havuzlarımızın hijnenik kontroleri yapılmakta ve klorlanmaktadır

3. Havuzlarımızda ve  plajlarımızda şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

4. Plajımız Mavi bayraklıdır ( uluslararası deniz suyu temizlik standartı)

Plajda ve havuzlarda sitemize özel tatlı su duş alma yerleri ve soyunma kabinleri mevcuttur.5. Ekonomik fiyatlarıyla havuzbaşı kafe ve 24 saat açık market bulunmaktadır.

6. Dairenizde de yemek yapabilirsiniz her türlü ekipman ve malzeme vardır.

Kişi sayısına göre tabak,bardak,kase,çatal,kaşık,bıçak, çay ve kahve fincanı,kahve cezvesi,çay bardağı,çaydanlık,su bardağı, tencere, tava,) günlük temizliğiniz için de vileda ve kovası,temizlik fırçası ve küreği,su kovası vb. mevcuttur

8. Uydu yayınlı lcd televizyon, buzdolabı,fırın, ocak, bütün odalarda klima, 24 saat sıcak su, yemek masası ve sandalyeleri. Balkon masası ve sandalyeleri

9. Side antik kente çok yakındır

10. Tesisimiz in havuzları devamlı hijyenik ve bakımlıdır.

11-Havuzlarımız saat 20 e kadar açıktır

12. Dairenizde kişi sayısına göre banyo havlusu ve yüz havlusu mevcuttur.

13. Side  beldesinde alışveriş yapacağınız büyük marketler(Bim, Makro Market,Migros,Carefour,A 101,1e1) mevcuttur.

14. Yakınında sağlık kuruluşları  bulunmaktadır.

16. Günlük turlara katılabilirsiniz.( yemekli yat turu,  rafting, (kahvaltı ve gezi, tatlı suda serinleme ve yemek)

17. Plajlarımızda Jet-ski, banana,deniz paraşütü (para sailing), deniz bisikleti, vb activiteler bulunmaktadır.plajımız 600 M mesafededir ve ücretsizdir. Belek bölgesinde denize yakın villa sitesi yoktur.

18. Olta balıkçılığına sahilimiz müsaittir. aynı zamanda yakınlarda tatlı su balıkçılığına müsait nehirler bulunmaktadır.

19.  Otelimizde Wireless internet Bağlantısı mevcuttur.

20. Tesisimizin emniyeti elektronik izleme sistemi,kameralar ve 24 saat güvenlik elemanlarımızca sağlanmaktadır.

22. Her türlü teknik arızalarınız (klima,elektrik,su tesisatı) teknik servisimiz bulunmaktadır.Sitemizde jeneratör bulunmaktadır.

23. Antalya,Alanya ,Side ve Manavgat’ta gezebileceğiniz turistik yerler:Düden şelalesi 70 km, Kurşunlu Şelalesi 75 km,Antalya tarihi yat limanı ve şehir merkezi 80 km ,Konyaaltı plajları 85 km, Dim çayı, Alanya kalesi, Damlataş mağarası, Alanya çarşısı (45 km) Aspendos antik tiyatrosu 10 km, Köprülü Kanyon, Side Antik Kenti ve plajları 35 km, Manavgat Şelalesi 45 km, Alara çayı, Kleopatra plajı ve çok sayıda turistik çarşılar ve köy pazarları

27- Tesisimiz yerleşim yerlerine ve çarşıya yakındır. 

28. Personelimiz sizinle irtibat kuracak ,girişte odanıza kadar size rehberlik edecek ve yerleşmenize yardımcı olacaktır.

29. 24 saat resepsiyon ve danışma hizmetimiz vardır.

30- 22 adet 1+1  dairemiz bulunmaktadır.

Sadev Turizm yetkilileri ve çalışanları, Olabilecek her türlü problem de yanınızdadır.

Sadev Turizm şirketi olarak ilginize teşekkür eder, iyi tatiller dileriz.